Antiagging Prelife
Antiagging Prelife
Antiagging Prelife

Antiagging Prelife

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)

İçindekiler: (20 Saşe 40g.  Antiaging Prelife)
İnülin (karahindiba kökü),
Ispanak tozu, 
Brokoli tozu,
Maca tozu,
Keçiboynuzu tozu,  
2’-FL  HMO (Human Milk Oligosakkarit)

Önemli bilgiler

1- AntiagingPrelife ürünü; normal günlük beslenme ile lif tüketimi, yeterli olmadığında günlük yeterli lif alınımı için kullanılmalıdır.

2- Yetişkinlerin ve özellikle yaşlıların bağırsaklarında Bifidobacterium probiotik bakterilerinin çoğalmasını destekler.

3- AntiagingPrelife ürünü; probiotiklerle birlikte sindirim sistemini düzenli hale getirir, bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnci arttırır.

4- Bağırsak mikrobiotasında epitel doku üzerindeki mukoza gelişimini destekler. Mukoza üzerinde probiotiklerle birlikte koruyucu kolonize tabaka oluşumuna olumlu destek verir.

5- AntiagingPrelife  ürünü; bağırsak florasında probiotiklerin nitel ve nicel olarak çoğunlukta olmasını sağlayarak, uzun ve sağlıklı yaşam için katkıda bulunur.

6- Laktoz, Gluten, kimyasal koruyucu ve katkılar ile yapay aroma içermez.

Kullanım Bilgileri:

1- AntiagingPrelife ürünü sıcak ılık veya oda ısındaki sıvılarda hemen eriyebilir. İçinde eridiği sıvının kokusunu, berraklığını ve tadını değiştirmez.

2- Başta süt olmak üzere yoğurt, ayran, meyve suyu ve diğer sıvı formda her türlü gıdanın içine katılabilir. Tüketimi kolay ve pratiktir.

3- AntiagingPrelife ürünü; yüksek ısıdan etkilenmez. Pişirilen gıdalara önce ilave edilip sonra pişirilebilir. Ayrıca yemekler ve çorbalar piştikten sonra da eklenebilir.

4- Bir paket AntiagingPrelife ürünü sadece 4 kalori içerdiği için içine katıldığı yiyeceğin veya içeceğin kalori değerini arttırmaz glisemik endeksi düşüktür. 
Bu nedenle diyabet hastaları tarafından rahatlıkla tüketilebilir.

5- AntiagingPrebiotik ürününün Probiotik fermente gıdalar ile birlilte tüketilmesi öncelikle önerilir.

6- AntiagingPrelife ürününü; günde 1 veya 2 şase önerilir.

Benzer Ürünler